Kullanıcı Sözleşmesi

Önemli Uyarı!

Mesajlaşma yöntemi dönem dönem yönetim tarafından kontrol edilmektedir !
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren veyada.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

veyada.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve lüzum varsa avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.

veyada.com’un bütün servislerini özgürce kullanmaya hakkınız vardır. Ancak göndereceğiniz yorumlar veya veri alış-verişleriniz sizin sorumluluğunuzdadır. veyada.com sizin bu sitede yapmış olduğunuz herhangi bir eylemden sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Sizin eğlemlerinizden doğacak hiçbir maddi manevi veya hukuksal işlemde veyada.com suçlanamaz ve/veya cezai işleme tabi tutulamaz. Üye olduğunuzda veya veyada.com içerik platformunu kullanmaya devam ettiğinizde, göndereceğiniz bütün bilgilerin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. veyada.com bu kullanıcı sözleşmesini size haber vermeksizin değiştirmeye hakkı vardır. Bu yüzden bu kullanıcı sözleşmesini takip edip haklarınızdan haberdar olmanız da sizin sorumluluğunuzdadır. veyada.com bu kullanıcı sözleşmesinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Üye olarak veya veyada.com web sitesinde gezinirken bize göndereceğiniz alacağınız veri alışverişlerinizde, vereceğiniz bilgiler sadece size özeldir ve ne kadar vermek istediğinizi siz belirlersiniz. Bu bilgilerinizi istediğiniz zaman silme ve değiştirme hakkınız hesabım sekmesi altında bulunmaktadır. Bu bilgilerinizin nasıl kullanılacağı tasarrufu veyada.com üzerindedir ve asla yasal nedenler olmaksızın 3. taraf ve kişilerle paylaşılmayacaktır.

Gizliliğinize önem veriyoruz ve bilgilerinizi korumak için son teknolojiden yararlanıyoruz. Ancak bilgilerinizi yorumlarken, tarayıcınızdan bazı çerezler toplarız. Bunlar istatistik tutmak veya bazı iyileştirmeler için kullanılabilir. veyada.com’u kullanırken çerez kullanımını da kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca gizilik politikamız gizlilik sekmesinde detaylı olarak belirtilmiştir.

Önemli Uyarı!

Yasal bir usülsüzlük oluştuğu vakit bize iletişim formundan ulaşmanız halinde gerekli işlemler derhal yapılacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Güncelleme: 15.06.2017  veyada.com