Google Trends

2046
0

Evet bu topraklarda ne kadar farklı milletten insan yaşasada, havasından mıdır suyundan mıdır bilmem birbirimize benziyoruz. Kısacası biz Türk’üz! Yani dürümün son lokmasıyla ayranı aynı anda bitiririz. Ülkeye gelen turistlere Do you like Turkey? deriz. Sıcaktan yansak bile çay içeriz. Üniversiteye gir gerisi kolay diye düşünen bir milletiz. Listeyi uzatın. Kendinizi gözdünüz dimi.

Unutmadan birde internet tarayıcısının başlangıç sayfasını google yaparız. Ne hikmetse adres çubuğunda f harfine basarak çıkacak facebook linkine tıklamak yerine, daha kolay olduğunu düşündğümüz google amcaya yazıp ordan tıklarız. Bazen şunu düşünüyorum “Bunu mu demek istediniz?” i google çıkarttığında bir kaç milyon insan ne kadar da sevinmiştir.

işte 2004 yılından beri google da en çok ne arattığımızı gösteren google trends. Eğer şimdiye kadar duymadıysanız ve acaba google da en çok ne aratılıyor diye merak ediyorsanız, sizin için biçilmez kaftan. Google Trendsde google da türkiye dahil bütün ülkelerde en çok ne aratılıyor, hangi kelimeler şu anda çok aratılıyor. 24 saat içinde en çok ne aratılmış gibi sorularınıza cevap verebilir.

PAYLAŞ
Güncel konuları takip etmeyi sever. Teknoloji meraklısı. Androidi yakından takip eder. Web site tasarımı, grafik tasarım ve sanat tasarımı alanında uzman.

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.