Game of Thrones 8. Sezon Hakkında Ne Zaman?

373
2

Dünya genelinde en yüksek izlenme oranlarına sahip dizi olan Game Of Thrones’un 7.sezonunun finalinin üzerinden çok zaman geçti. Haliyle Game Of Thrones’un 8. sezonunun ne zaman başlayacağını sabırsızlıkla merak eder olduk. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte, merakla beklenen o tarih…

Dizinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss Game of Thrones’un 8. sezonu hakkında önemli açıklamalarda bulundular. Ayrıca internet sitesinden de gelen haberler ile resmiyete kavuşan bilgilere göre, 8. sezon 2018 yılında yayınlanmayacak.

Resmi açıklamalara göre Game of Thrones’un 8. sezonu, yani final sezonu, 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak.

Elimizdeki bilgilere göre Game of Thrones’un yeni sezonunda neler olacak? Yeni Trailer yayınlandı.

Yeni sezon Game of Thrones 8. Sezon Trailer

Game Of Thrones’un yeni bölüm trailerı yayınladı. Bu trailera göre Game of Thrones’un yeni sezonu yani 8. sezonunda bizi büyük ve harika bir savaş bekliyor. Bu savaş elbette ak gezenler (white walkers) ve insanlar arasında olacak. Winterfell de karşılaşacak olan bu iki tarafın mücadelesi daha şimdiden heyecan uyandırıyor.

Siz Game of Thrones 8. sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Final sezonunda neler olacak? Hangi sürprizlerle karşılaşacağız yorumlarda tartışalım.

PAYLAŞ
Güncel konuları takip etmeyi sever. Teknoloji meraklısı. Androidi yakından takip eder. Web site tasarımı, grafik tasarım ve sanat tasarımı alanında uzman.

2 YORUMLAR

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.