Facebook’tan Twitter’a Rakip Yeni Uygulama

1993
0

Söylenenlere göre Facebook yeni bir uygulama üzerinde çalışıyor. Twitter ve facebook arasında geçen savaşta facebook aradaki farkı açabilmek için yeni adımlar atıyor. Kullanıcıların twitter yerine daha çok facebook’ta zaman geçirmesi için, twitter benzeri bir uygulama üzerinde çalışmalara başlamış bile.

Bu uygulama bir çeşit en son haberler mantığıyla çalışacak gibi görünüyor. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ilgi alanlarınızı seçiyorsunuz ve bir nevi takip yapmış oluyorsunuz. Daha sonra yine twitter da olduğu gibi düşüncelerinizi herkezle paylaşabilieceksiniz. Facebook 100 karakter sınırı koyuş. Facebook üzerinde çalışacak bu uygulama ile facebook kullanıcıların twitter’a gerek kalmadan facebook üzerinde zaman geçirmelerini hedefliyor.Uygulama Android ve App Store üzerinde yayınlanacak.

Konuyla ilgili yöneltilen sorulara, facebook sözcüleri yorum yapmaktan kaçınması bu haberin doğruluğunu artırıyor. Yakında çıkması düşünülen uygulama bakalım facebook’un istediği gibi kullanıcıları sevindirecek mi?

Siz facebook’un yeni uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce twitterdan daha iyi olabilir mi?

Twitter kullanmayı bırakmayı düşünür müsünüz?

PAYLAŞ
Güncel konuları takip etmeyi sever. Teknoloji meraklısı. Androidi yakından takip eder. Web site tasarımı, grafik tasarım ve sanat tasarımı alanında uzman.

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.