Da Vinci’s Demons

2236
0

Güncelleme:  Da Vinci’s Demons 3. Sezon ilk bölüm tarihi belli oldu 24 Ekim 2015′ de başlayacak. Ve Bu sezon Filnal sezonu olacak. Artık Da Vinci’s Demons bitiyor. Son sezon olmasının nedenini ise Starz CEO’su Chris Albrecht şöyle söylüyor “Eğer bitirmeseydik, dizide bir sonraki aşamaya geçmemiz gerecekti ve yine bu sezon olmasa da gelecek sezon final olurdu. Burada kötü bir durum yok. 3. sezonda bitirecek olmamız dizinin başarısının kötü olduğu anlamına gelmiyor.” Yani tadında Bırakalım deniyor. Altında farklı nedenler olabilir. Biz CEO’nun açıklamalarına inanalım. Ancak bitiyor olması tüm dünya üzerinde Da Vinci’s Demons hayranlarını üzdü. Aşağıda 3. Sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

İlk 2 sezonu nefes kesen Da Vinci’s Demons’un 3. sezonu 2015 nisan ayında çıkması bekleniyordu. Ancak beklenen olmadı. Dizi yayınlanmadı. Starz kanalından da bir acıklama gelmedi. Dizinin yeni sezonunun çekilmesi için anlaşmalar sağlanmıştı bu yüzden yeni sezonunun çıkacağı kesin ancak tarih belirli değildi. Yapılan son açıklamaya göre yeni sezon sonbahar aylarında başlayacak.

Zaten dizi çok kısa sürüyor üstüne birde neredeyse 1.5 yıl ara veriyorlar. Ne izlediğimizi bile unuttuk. Belki satış stratejisi belki Game of Thrones’un da aynı zamanda yayında olması ertelemeye neden oldu ancak yinede heyecenla yeni sezonu bekliyorum.

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Trailer (Fragman)

PAYLAŞ
Güncel konuları takip etmeyi sever. Teknoloji meraklısı. Androidi yakından takip eder. Web site tasarımı, grafik tasarım ve sanat tasarımı alanında uzman.

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.