Can Sıkıntısına İyi Gelecek İnternet Siteleri

2949
3

Yapacak bir işiniz yok mu? Dışarı çıkmak istemiyor musunuz? Bişeyler yapmak istiyorsunuz ama yapacak bir şeyler de bulamıyor musunuz? Canınız sıkılıyor..sıkılıyor.. O zaman can sıkıntınıza iyi gelebilecek birkaç web sitesini sizler için paylaşıyorum. Uzun süre sıkıntınızı geçirmese de günü kurtarır diyorum.

1-Tony-b Machine

Çok güzel bir dj programı. Hiç bir bilgi gerektirmeden sadece tuşlara basarak birbirinden güzel remixler yapabilirsiniz. Üstelik kayıt da alabilirsiniz. Yapmanız gereken on/off tuşuna basıp makineyi açmak ve tuşlara basarak hoşunuza gidecek remixler yapmak.

Tony-b Machine’e gitmek için tıklayınız

 

2-Agar.io

Son ayların fenomen oyunlarından biri. Mantık olarak sizden küçüğü yiyerek büyüyorsunuz ve bulunduğunuz serverin en büyü olmaya çalışıyorsunuz. Mantık basit ama oynarken pek çok strateji yapmak durumunda kalabiliyorsunuz. Gerçekten eğleneceğiniz ve saatlerce başından kalkamayacağınız, can sıkıntısına birebir bir oyun.

Agar.io oynamak için tıklayınız

 

3-Çocukluk Hayalimiz

Eminimki çocukken yaparken en zevk aldığımız şeylerden biriydi. Şimdilerde yerini başka materyaller alsada hala seviyoruz

Çocukluk Hayalini Oynamak için tıklayınız

 

4-Güneş Sistemi

Uzayı hepimiz merak etmişizdir. Kimi uzaylıları, kimi gezegenleri, kimi kara delikleri.. Bunu böyle uzatabiliriz. İşte size dünyamızın da bulunduğu güneş sistemini inceleyebilecek güzel bir web sitesi

Güneş Sistemini Görmek için tıklayınız

 

5-Neave TV

Bu internet sitesinde değişik videolar rastgele yayınlanıyor. Televizyonu andıran internet sitesinde birbirinden ilginç pek çok video izleyebilirsiniz. Can sıkıntınızı bir nebze olsun geçirebilir.

Neave TV izlemek için tıklayınız

 

6-Incredibox

Burda seçeceğiniz karekterlerle beatbox müzik yapabilirsiniz. Yaptığınız müzikleri kayıt edip paylaşabilirsiniz. CAn sıkıntınıza iyi gelecektir.

Incrediboxa gitmek için tıklayınız

 

7-Google Art Project

Google sanat projesi adı altında hazırladığı bir internet sitesi. Ünlü müzeleri, tarihi anlar gibi sanatsal öğeleri görüntüleyebilirsiniz.

Google Art Project e gitmek için tıklayınız

 

8-YouTube

Diğer bir can sıkıntısı giderme yöntemi için youtube’a girin ve “arifin manchester’a attığı gol” diye aratın. Gelen herhangi bir videoyu açın. Daha sonra sağ tarafta bulunan video önerilerinden size ilginç gelenleri izlemeye devam edin. Yorumları okuyun. Emin olun çok farklı videolar izlerken kendinizi bulacaksınız. Bu etkili bir yöntemdir. Can sıkıntınızı kesin giderecektir.

YouTube’a girmek için tıklayınız

 

Sizin de zaman geçirmek için kullandığınız web siteleri varsa bunları yorum olarak paylaşın. İnternette zaman geçirmek için neler yapıyorsunuz?

3 YORUMLAR

  1. Canım sıkılıyor internette ne yapılır? canım sıkıldı? yada can sıkıntısına ne iyi gelir diye aratıyorum her defasında. ilk defa karşıma yararlı bir şey çıktı 20 dk felan can sıkıntım geçti 🙂

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.