Can Sıkıntısına İyi Gelecek İnternet Siteleri #2

2072
0

Yapacak bir işiniz yok mu? Dışarı çıkmak istemiyor musunuz? Bişeyler yapmak istiyorsunuz ama yapacak bir şeyler de bulamıyor musunuz? “Can sıkıntısına iyi gelecel internet siteleri” ‘ni denediniz ama hala canınız mı sıkılıyor? Canınız sıkılıyor..sıkılıyor.. O zaman can sıkıntınıza iyi gelebilecek internet siteleri #2’yi deneyin. Uzun süre sıkıntınızı geçirmese de günü kurtarır diyorum.

1-The Useless Web

Bu internet sitesinde akıl hayaliniz almayacak kadar işe yaramayan web sitelerini buluyorsunuz. Ne işim var o zaman demeyin. Siz yine de bir deneyin. Yılanla adam dövmecelerden, değişik danslara veyada bilgisayarınız açık mı kontrol etmek gibi pek çok ilginizi çekecek internet siteleri mevcut. Yapmanız gereken siteye girin ve PLEASE e tıklayın. Her tıkladığınızda farklı bir olay sizi karşılıyor olacak.

The Useless Web’e gitmek için tıklayınız

2-Midomi

Bir şarkıyı daha önce duydunuz ama ismini hatırlamıyor veya bilmiyor musunuz? İşte bu site tam da size göre. Bildiğiniz bir bölümü veya melodisini söylerek kime ait olduğunu bulun. Çok eğlenceli. Yapanız gereken ise üstte bulunan Click’e tıklayıp izin ver dedikten sonra şarkınızı söyleyin veya mırıldanın. Daha sonra Search’a basarak ne olduğunu bulmasını bekleyin. Ne kadar uzun söylerseniz o kadar doğru sonuç veriyor. Bu arada sadece Yabancı müziklerde işe yaradığını söylemeliyim.

Midomi ile şarkı bulmak için tıklayınız

3-Bilemedim (#Unknown)

Buna birşey söyleyemeyeceğim. Sadece girin deneyin. Mousu hızlı hareket ettirdiğinizde birşeyler oluyor. Error!

Bu şeye gitmek için tıklayınız

4-Kedi Zıplatmaca

Uzayı hepimiz merak etmişizdir. Kimi uzaylıları, kimi gezegenleri, kimi kara delikleri.. Bunu böyle uzatabiliriz. İşte size dünyamızın da bulunduğu güneş sistemini inceleyebilecek güzel bir web sitesi

Kedi Zıplatmak için tıklayınız

5-Handless Millionaire

Bu internet sitesi de hem eğlenceli hemde kolu kaptırırsanız ürkütmeli bir oyun. Deneyin seveceksiniz.

Handless Millionaire 2  için tıklayınız

 

Sizin de zaman geçirmek için kullandığınız web siteleri varsa bunları yorum olarak paylaşın. İnternette zaman geçirmek için neler yapıyorsunuz?

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.