Aşk Senin Adın

2302
0

Süslü düzgün cümlelerle aşk anlatılmaz….

Gerçek aşk darmağın eder insanı , yavaş yavaş öldüğünü bir yandan da yeniden doğduğunu hissettirir…

Böyle hissederken birde tonla imla kuralı içinde cümlelerin doğruluğunu düşünemez insan …

Boş verdim o yüzden ben , devrik cümlelerle tonla imla hatasıyla anlatıcam seni ve emin ol herkes sana hayran kalacak … Sana aşk dedim …. Çünkü bu kelimenin ağırlığını sırtında taşıyacak kadar yürekliydin… Yarı yolda iki zorluğa kıçı kırık erkekler gibi kaçmayacağını bildiğim için Aşk dedim sana …. Ve hiç pişman olmadım… Huzurun tam anlam bulmuş haliydin … Kitap gibiydin …. Okuyanın anlayamayacağı derecede derindin … Yüzünü nereye dönsen dünyanın aydınlık tarafı benim için orasıydı … Hangi şehre gittiysen dünyanın en güzel şehri orasıydı…

Ve bir gün… Her şey darmadağınık bir hal aldı…Hayat o an durdu … Çığlıklar yükseldi… Gözyaşları aşkla sevdayla harmanlandı… El ele son kez seni seviyorum diyip arkana bakmadan gözyaşlarıyla koşar adım uzaklaştığın o an … Tek hatırladığım nefesimin kesilip çığlık attığım andı… İşte o günden sonra yüz yüze aynı masada oturan iki yabancı olmuştuk …. Göz göze gelsek kalplerimiz yerinden çıkacaktı sanki… Bu denli birbirimize aşıkken bu ayrılıkta neyin nesiydi… Her şey çok saçma bir hal alıyordu…. Haykırmak istiyordum seni sevdiğimi … Sesim kısılana kadar avaz avaz seni sevdiğimi haykırmak istiyordum… Dayanılmaz bir hal alıyordu sensizlik … İşte o anda ise ölmek istedim ,gecenin en karanlık anında ölmek istedim …. Sonsuz bir uçurumun ucundan adım attığım o anda elimden tutanda sendin …. Sensiz olmuyor dediğin ve ağlayarak sarılışın ….

Her gerçek aşkta bir milat vardır .Bizim miladımızda buydu… Ve biz o günden sonra kavga etmeye bile korkar olduk …O günler de  öldüğümü hissederken şimdilerde ise yeniden doğduğumu hissediyorum seninle ….

SENİN YORUMUN?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Adınızı buraya giriniz.